Corteva придбала іспанську компанію, яка лідирує на ринку біологічних рішень

Corteva підписала остаточну угоду про придбання Symborg — іспанської компанії-експертки в галузі мікробіологічних технологій. Про це повідомила команда корпоративних комунікацій Сorteva Agrisicence.

Визнаний в біологічній індустрії Symborg має диверсифіковане портфоліо. Компанія працює з новою лінійкою біоконтролю та має базу кваліфікованих співробітників із потужними технічними знаннями та досвідом формування попиту. У Corteva зазначили, що ця угода продовжує прагнення компанії створювати більш диференційований портфель з економічно ефективними рішеннями для фермерів. Corteva використовуватиме об’єднані потужності, щоб розширити поточні рішення Symborg, а також розробити нові продукти.

— Придбання Symborg є важливим наступним кроком у стратегії Corteva щодо прискорення розробки портфеля найкращих у своєму класі біологічних препаратів, — сказав виконавчий віце-президент бізнес-підрозділу «Засоби захисту рослин» Corteva Agriscience Роберт Кінг. — Ця угода демонструє прогрес Corteva в напрямку подальшого становлення як технологічного лідера в цьому швидкозростаючому сегменті.

Corteva спочатку співпрацювала з Symborg, щоб розширити охоплення і запропонувати фермерам оптимізатор ефективності поживних речовин Utrisha™ N і Блу™ N. Інноваційний біостимулятор природного походження дозволяє рослинам фіксувати азот з повітря та робити його доступним для рослин. Таким чином забезпечує альтернативне додаткове джерело азоту та потенційно знижує викиди парникових газів від використання добрив.

— Підтримка фермерів у всьому світі за допомогою наших передових рішень на біологічній основі завжди була девізом Symborg, — зазначив партнер-засновник і генеральний директор Symborg Хесус Хуарес. — Цей дух разом із висококваліфікованою командою привів нас до того, щоб стати ключовим гравцем у розвитку сталого сільського господарства. Інтеграція з Corteva — це можливість посилити наш вплив у цій галузі, допомагаючи фермерам у вирішенні поточних і майбутніх викликів.

Він також додав, що співпраця з Corteva дає змогу відповісти на суспільний попит на безпечні та стійкі продукти харчування, адже в компаній співпадають цінності та бачення ринку.

Фінансові умови угоди не розголошують. Відомо, що виконання угоди базується на загальноприйнятих заключних умовах, за якими підрозділи Symborg в Іспанії і дочірні компанії в інших країнах стануть ключовими елементами портфоліо біологічних препаратів Corteva.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram