Corteva Agriscience завершує придбання компаній Symborg та Stoller

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-03
Corteva Agriscience завершує придбання компаній Symborg та Stoller, зміцнюючи свою лідерську позицію на ринку біологічних препаратів. Про це GrowHow повідомила пресслужба Corteva.

Symborg — це експерт у галузі мікробіологічних технологій, що базується в Мурсії (Іспанія). Stoller — одна з найбільших незалежних біологічних компаній, розташована у Х’юстоні (США). Як зазначив головний виконавчий директор Corteva Agriscience Чак Магро, ці придбання ілюструють прагнення Corteva надавати фермерам сталі рішення, які додають цінності та продуктивності їх роботі.

Corteva спочатку співпрацювала з Symborg, щоб розширити охоплення і запропонувати фермерам оптимізатор ефективності поживних речовин Utrisha™ N і Блу™ N в рамках угоди між двома компаніями. Symborg має диверсифіковане портфоліо, нову систему біоконтролю та кваліфікованих співробітників з надійними технічними знаннями та досвідом формування попиту. Маючи дочірні компанії в Бразилії, Чилі, Китаї, Франції, Мексиці, Перу, Іспанії, Туреччині та Сполучених Штатах, Symborg пропонує свої інноваційні біологічні рішення в понад 50 країнах.

Stoller має значну історію успіху з більш ніж 50-річним досвідом роботи в понад 60 країнах. Суттєвий технічний досвід компанії та виняткова комерційна модель, побудована на обміні знаннями, заслужили їй надійну репутацію в біологічній галузі.

Нагадаємо, що про придбання компаній Symborg і Stoller було оголошено в другій половині 2022 р.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram