Corteva Agriscience забезпечила засобами обігріву близько 600 мешканців Харківщини

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-06
Corteva Agriscience забезпечила засобами обігріву близько 600 мешканців Харківщини. Також за сприяння компанії ГО «Звичайні люди» передала 3000 постаждалим від війни продовольчі набори та речі першої необхідності. Про це GrowHow повідомила пресслужба Corteva.

З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв‘язала проти України, Харків та Харківська область є одним з регіонів, які найбільше потерпають від військової агресії. Протягом осені-зими 2022 року внаслідок масованих ракетних обстрілів критична інфраструктура регіону була значно пошкоджена, через що населення гостро потребувало альтернативних джерел електроенергії та тепла.

Завдяки Corteva генераторами, котлами, пічками, необхідним електричним портативним обладнанням, розкладачками тощо були облаштовані сім пунктів обігріву, які могли одночасно забезпечити потреби 300 людей. В одному з таких пунктів обігріву в Харкові був створений дитячий комплекс для дітей різного віку.

Також дров‘яні пічки, газові горілки та балони, генератори та паливо для них, ліхтарі, зовнішні акумулятори та термоковдри отримали ще близько 300 мешканців Харківщини. Крім того, понад 3000 людей були забезпечені продовольчими наборами та речами першої необхідності. За рахунок Corteva ГО «Звичайні люди» провела новорічні свята в громадах області, на яких 200 дітлахів отримали новорічні подарунки.

— Завдяки сприянню Corteva ми змогли допомогти значній кількості людей, які опинилися в дуже скрутній ситуації та були позбавлені доступу до необхідних ресурсів. Особливо взимку, коли військова агресія росії залишила їх без світла та тепла. Тому я цілком переконана, що така системна та послідовна допомога постраждалим робить Corteva прикладом глобальної компанії з найвищими цінностями, що тільки підтверджує її категорична відмова від фінансування агресорів та вихід з ринків росії та білорусі, — зазначила керівниця ГО «Звичайні люди» Ганна Вовк.

Регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні Андрій Марчук зазначив, що компанія спрямовує свої ресурси туди, де може найбільше допомогти. Зокрема, підтримує локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам. Це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram