Corteva Agriscience випустила відео на підтримку українських фермерів

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience випустила відео-ролик, в якому дякує фермерам за їх мужність та відданість забезпеченню продовольством України й світу та наголошує на своїй проукраїнській позиції.

Відео опубліковане в рамках нової масштабної комунікаційної ініціативи «Тільки з Україною!». Ініціатива підкреслює всебічну солідарність Corteva з народом України у трагічній війні, яку розв’язала росія.

Ролик присвячений стійкості українських фермерів та їх готовності продовжувати роботу попри всі незгоди та в будь-яких умовах. Він демонструє ситуації, в яких під час війни опинялися фермери і продовжували бути відданими роботі заради продовольчої та економічної безпеки країни.

— В нашому відео ми хотіли підкреслити важливість праці фермерів, які годують Україну. Віддати шану людям, які щодня обробляють свою землю, навіть коли над ними летять ракети. Людям, які не бояться починати все заново та ризикувати заради продовольчої безпеки. Українцям, які розділяють найвищі цінності, прагнуть перемоги. Нашим партнерам, які поважають позицію компанії та обирають працювати з тими, хто підтвердив свій патріотизм реальними справами, — зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

Corteva одна з перших великих міжнародних компаній на ринку насіння та ЗЗР ухвалила рішення покинути ринок рф та всебічно підтримує Україну. Зокрема, станом на початок вересня 2022 р. компанія підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 46 млн грн .

— Для нас честь працювати пліч-о-пліч з людьми, які під постійними обстрілами, в умовах шаленої невизначеності засіяли всі можливі території, активно проводять збиральну кампанію та готуються до сівби озимини. Разом з усім світом ми захоплюємося їх відвагою та закликаємо обирати продукцію тих постачальників, які підтримали Україну. Адже якщо кожна ланка виробництва продуктів харчування буде дотримуватися в своїй роботі найвищих цінностей, вони разом створять не просто продукт, вироблений в Україні, а справжній етичний український продукт, — додав Сергій Харін.

Corteva планує активно просувати новий ролик, щоб якомога більше українців дізналися про щоденний героїзм фермерів, а фермери згадали ще раз, хто з постачальників насіння та засобів захисту рослин завжди був на їх боці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram