На честь другої річниці незалежної діяльності Corteva Agriscience реалізує в Україні проєкт з інклюзивною пекарнею Good Bread, в рамках якої компанія оформила підписку на випічку для співробітників на честь своєї другої річниці.

Проєкт впроваджується в рамках підтримки оголошених цілей по залученню, різноманітності та рівності (Inclusion, Diversity and Equaty ID&R), що охоплює ініціативи щодо подальшого включення різноманітності та залучення у глобальні операції Corteva, а також просування рівності в сільському господарстві. Серед них розширення бази постачальників, включаючи малий бізнес, які підтримають культуру залучення.

Інклюзивна пекарня Good Bread працевлаштовує людей з ментальною інвалідністю розумовою відсталістю, аутизмом та синдромом Дауна. За три роки існування пекарня створила майже 50 робочих місць та унікальне інклюзивне середовище, яке дозволяє людям з інвалідністю ставати справжніми професіоналами своєї справи та досягати успіхів. Продукція пекарні налічує понад 20 видів випічки, для якої використовуються натуральні інгредієнти, адже якість та натуральність є основними принципами роботи пекарні.

— Багато роботодавців в Україні думають, що люди з ментальною інвалідністю не можуть повноцінно працювати. На прикладі пекарні Good Bread ми показуємо, що це не так, — говорить засновник пекарні Владислав Малащенко. — Наша місія — довести, що люди з ментальною інвалідністю можуть працювати як звичайні люди, і виробляти якісний і смачний продукт. Співпраця з такими компаніями, як Corteva Agriscience, потрібна нам для того, щоб проєкт продовжував розвиватися і ми могли допомагати ще більшій кількості людей з ментальною інвалідністю — нам важливо розширювати виробничі потужності і можливості для працевлаштування і навчання нових співробітників.

— Співпраця з інклюзивною пекарнею Good Bread — чи не найкращий прояв нашої підтримки культури залучення та різноманітності у продовольчій індустрії. Адже у Corteva ми віримо в силу інклюзивного середовища, яке сприяє розвитку інновацій та наданні рівних можливостей для всіх охочих працювати заради добробуту наших громад», — додала Анна Бабіч, менеджер з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.

Corteva Agriscience будує культуру приналежності та пропонує для співробітників можливості навчання та розвитку практик залучення, різноманітності та рівності на всіх рівнях організації, оцінюючи та покращуючи рівні можливості та сприяючи постійному діалогу між працівниками та керівництвом. Компанія прагне досягти різноманітного представництва в організації шляхом встановлення чітких цілей та регулярного відстеження прогресу. Для цього в компанії зокрема працюють бізнес-ресурс групи, які дозволяють співробітникам обмінюватися досвідом, знаннями та практичними рекомендаціями щодо створення інклюзивної культури. Одна з груп посилює обізнаність про роботу з людьми з інвалідністю. Також компанія співпрацює з фермерами, дистриб’юторами, постачальниками, громадами та іншими зацікавленими сторонами галузі для розв’язання проблем, пов’язаних зі справедливістю в сільському господарстві.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram