Через спеку і посуху в Італії раніше звичного розпочали збір винограду

Через аномальну спеку та посуху в Італії розпочався збір урожаю винограду щонайменше на тиждень раніше, ніж зазвичай. Про це повідомила італійська фермерська профспілка Coldiretti.

У спілці також зазначили, що через високу температуру повітря, навіть вночі, а також сильні шторми та град, внутрішнє виробництво вина в Італії цьогоріч скоротиться приблизно на 10%. Водночас експерти вважають, що цьогорічне вино має бути хорошим. Однак все залежить від перебігу жнив у серпні та погоди, яка їх супроводжуватиме.

NB: Перше символічне гроно винограду на честь початку виноградних жнив в Італії зібрали на фермі в містечку Коккальо в Ломбардії в регіоні Франчакорта, де виробляють ігристе вино з такою назвою.

Традиційно збір італійського винограду починається на півночі зі збирання грон для виробництва ігристих вин. Восени збиратимуть урожай червоного винограду Санджовезе, Монтепульчано та Неббіоло. Закінчуються виноградні жнива у листопаді збиранням сортів Альяніко та Нерелло.

Як зазначили у Coldiretti, попри очікуваний спад виробництва вина, Італія не поступиться світовою першістю з виновиробництва. За друге місце, за попередніми прогнозами, змагатимуться Франція та Іспанія.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram