Carrier XT – революційний дисковий культиватор

Дисковий культиватор Väderstad Carrier XT
Дискові  культиватори є основними машинами для обробітку ґрунту. Головне бажання, яке мають сучасні аграрії, які перебувають у пошуку нової машини, це – придбання універсального дискового знаряддя.

Звісно, і тут не потрібно бути великим аграрним практиком чи теоретиком, адже відомо, що універсальних дискових, та й не тільки, машин практично немає. Проте сьогодення ставить перед аграрієм вимогу щодо купівлі максимально ефективної техніки – якщо не з універсальними властивостями, хоча б максимально наближеними до таких.

Дисковий культиватор Väderstad Carrier XT

Компанія Väderstad, яка є світовим лідером із виробництва техніки для обробітку ґрунту, висіву зернових та технічних культур, ламає застарілі та закарбовані у пам’яті аграріїв уявлення про дискові знаряддя і представляє по-справжньому універсальний дисковий культиватор Carrier XT, який без заміни робочих органів має можливість проводити якісний обробок ґрунту на глибину від 2 до 12 см.

Ви скажете – це не реально. Адже практика доводить, що машини, які працюють на невелику глибину, не здатні працювати глибше. І навпаки — агрегати, які працюють глибоко і загортають велику кількість рослинних решток не в змозі працювати якісно за мілкого обробітку.

Carrier XT – це сучасний та інноваційний агрегат у лінійці дискових культиваторів Carrier від Väderstad, який використовують для високошвидкісного ультраповерхневого обробітку ґрунту, лущення стерні, основного та передпосівного обробітків ґрунту.

Головною особливістю Carrier XT є його гідравлічнокеровані осі дисків, що дає можливість налаштувати кут атаки та нахилу робочих органів відносно горизонту і, відповідно до цього, оптимізувати їхню роботу за різної робочої глибини. Одна й та сама машина з одними й тими самими робочими органами показує високу ефективність та якість роботи за мінімальної та максимальної робочої глибини – ніякої шиферності, забивання, пропущених ділянок.

Carrier XT доступний у трьох моделях із різною робочою шириною 4,25 м, 5,25 м або 6,25 м,  як у напівпричіпній, так і в навісній версії. Усі моделі Сarrier XT можуть бути укомплектовані різними варіантами котків.

Дисковий культиватор Väderstad Carrier XT

Агрегат може бути оснащено дисками TrueCut діаметром 450 та 470 мм або спеціалізованими дисками CrossCutter Disc для ультраповерхневого обробітку.

Офіційну презентацію нового Carrier XT 425-625 провели у червні цього року в рамках польової виставки DLG Field Days у Німеччині. Культиватор доступний для замовлення з жовтня 2022 року.

Дисковий культиватор Väderstad Carrier XT

Читайте також: Väderstad презентує новий дисковий культиватор Carrier XT 425-625

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram