BEDNAR: 7 новинок осені на полях України

Дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi, BEDNAR
З початку осені компанія BEDNAR разом зі своїми дилерами презентувала низку новинок, які вже встигли себе показати на українських полях, а деякі – знайти своїх власників. Про них докладніше розповідають у компанії.
  1. Дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi, який одразу з трала став до роботи на полях нового власника в Херсонській області. З перших проходів агрегат показав відмінний результат по соняшнику. Особливості агрегата:  Х-подібне розміщення дисків (повністю нівелює зсув агрегата відносно трактора), передній подрібнювальний коток TrushCutter на всю робочу ширину захвату 7,25 м (опційно) та можливість окремого регулювання дисків за колесами трактора. Необхідна потужність – від 300 к.с.
  2. На Житомирщині незабаром стає до роботи ще одна новинка від BEDNAR – посівний комплекс OMEGA OO8000L із робочою шириною захвату 8 м та об’ємом бункера 4000 л. Зернові сівалки OMEGA вже давно відомі на українському ринку, їх модельний ряд в Україні розширюється. Нагадаємо, що цього року також вперше в Україні стала до роботи і 4-метрова сівалка.
Посівний комплекс OMEGA OO8000L, BEDNAR

3. Хмельниччина днями зустрічала родзинку цього року – другу в Україні зернову широкозахватну сівалку EFECTA 12000CE шириною захвату 12 м та з опцією – спереду з хвилястими PROFI-колтерами.

Зернова широкозахватна сівалка EFECTA 12000CE, BEDNAR

4. У Полтавській області запустили в роботу перший дискатор SWIFTERDISC XE12400 PROFI з робочою шириною 12,4 м, який працює з трактором потужністю 600 к.с. та забезпечує господарству надзвичайну продуктивність та якість обробітку.

Дискатор SWIFTERDISC XE12400 PROFI, BEDNAR

5. Ще одна нова цікава комбінація агрегатів з цієї осені працює на Київщині – це причіпний універсальний двосекційний бункер для внесення добрив COMBO SYSTEM об’ємом 5000 л та глибокорозпушувач TERRALAND PROFI, який і донині залишається неповторним у своєму виконанні.

Двосекційний бункер для внесення добрив COMBO SYSTEM та глибокорозпушувач TERRALAND PROFI, BEDNAR

6. Свій тур Україною продовжують ще дві новинки сезону. Перша – глибокорозпушувач TERRASTRIP з відстанню між стійками 70 см, що дає змогу вносити добрива одночасно з обробітком у майбутні рядки посіву. Агрегат має гідравлічний захист стійок.

Причіпний глибокорозпушувач TERRALAND TO5000, BEDNAR

7. Інша новинка, яку тепер демонструють на полях України – причіпний глибокорозпушувач TERRALAND TO5000, що має гідравлічне зусилля спрацювання стійок (до 800 кг) та максимальну глибину роботи до 55 см.

Господарюйте з BEDNAR в задоволення!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram