7 грудня 2018 року компанія Bayer відзначила першу річницю своєї “Ініціативи прозорості”, яка була спрямована на посилення довіри до науки в галузі захисту рослин. Так, плануючи зробити науку доступнішою, компанія Bayer відкрила доступ до більш ніж 300 резюме про безпеку гліфосату на своїй спеціальній платформі прозорості.

— Довіра до цілісності науки про захист рослин є основою для нас і для нашого бізнесу,  розповів Ліам Кондон, член ради директорів Bayer AG та президент відділу науки про рослинництві порталу news.agropages.com. — Громадськість зацікавлена ​​в тому, щоб дізнатися більше про те, як вирощують їх харчові продукти та які продукти займаються виробництвом продуктів харчування. Засоби захисту рослин використовуються фермерами для захисту врожаю від хвороб, шкідників та бур’янів. Будучи одним з лідерів у сільському господарстві, ми старанно працюємо над тим, щоб вивчати засоби захисту рослин, доступні поза нормативними вимогами. Ми хочемо пояснити переваги, які наука та інновації можуть досягти у сільському господарстві, одночасно віддаючи перевагу людям: безпечну, здорову та доступну ціну, яка виробляється екологічно стабільним способом. Удосконалення доступу до наукових знань за нашими продуктами є ключовою частиною нашої “Ініціативи прозорості”.


Як і інші речовини, включені до цієї Ініціативи, Bayer зосереджує увагу на дослідженнях безпеки, поданих відповідно до процедури авторизації речовин Європейського Союзу (ЄС) для продуктів захисту рослин. На веб-сайті ви можете знайти резюме дослідження для вивчення залишків та обміну речовин (18), долі навколишнього середовища (32), токсикології (180) та екотоксикології (88) щодо активної речовини, а також репрезентативних препаратів.

— Впродовж останніх 40 років гліфосат та композиції на основі гліфосату були широко оцінені для здоров’я та безпеки людей. Більшість цього наукового дослідження з гліфосату проводили незалежні дослідники, — повідомляють у Bayer.

Для додаткових досліджень, проведених на гліфосаті, відвідайте Європейську раду з безпеки харчових продуктів (EFSA), охорону навколишнього середовища США (EPA) та робочу групу з гліфосату. Тут також доступна довідкова інформація про гліфосат та його історію як безпечного та ефективного інструменту боротьби для фермерів у всьому світі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram