BASF розширив дію вексельної програми під 1% на усіх клієнтів

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-06
BASF розширює дію вексельної програми під 1% на купівлю засобів захисту рослин та насіння. Тепер скористатися векселем BASF під 1% для придбання засобів захисту рослин та насіння можуть всі українські аграрії. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

У 2021 році BASF запропонував аграріям вексельну програму за рекордно малою відсотковою ставкою. Тоді ця пропозиція була доступною лише новим споживачам. Цьогоріч подібних обмежень не буде.

Щоб скористатися векселем BASF під 1%, потрібно звернутися до офіційного дистриб’ютора і визначитися із сумою замовлення. Мінімальна сума векселя за програмою складає 500 тис. грн. Далі слід звернутися до банку-партнера АТ «Райффайзен банк», оформити ліміт авалювання векселів та отримати інформаційний лист. Після цього агропідприємство може отримати від дистриб’ютора необхідну продукцію.

NB: Варто не забувати, що потрібно виписати та авалювати вексель, після чого передати його представнику компанії-дистриб’ютора. А в кінці сезону, коли компанія уже зібрала врожай і отримала за нього кошти, розплатитися у належний термін.

Вексельна програма розпочалась з 1 листопада 2022 року і триватиме до 30 жовтня 2023 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram