Amazone виводить на ринок абсолютно новий напівпричіпний оборотний плуг Tyrok 400 з 7, 8 або 9 корпусами на вибір для тракторів потужністю 400 к.с. Основними характеристиками цього плуга є більш висока продуктивність навіть за тривалих навантажень, ідеальна якість роботи та висока зносостійкість. Водночас виробник пропонує високий рівень комфорту користування плугом, завдяки простому, точному та безпечному налаштуванні.

Про новинку повідомляє пресофіс компанії.

Новий напівпричіпний оборотний плуг Amazone Tyrok 400 забезпечує оптимальну оранку, завдяки надзвичайно високій стійкості та найсучаснішій концепції корпусів SpeedBlade на швидкості від 8 до 10 км/год

Корпус плуга SpeedBlade – продуманий до дрібниць для більшої ефективності

Новий корпус плуга SpeedBlade із надзвичайно великою площею груди відвалу вирізняється мінімальним зносом основного корпусу. Завдяки підвищенню робочої швидкості, наприклад, із 6 км/год до 10 км/год, точка зносу автоматично зміщується до центру корпусу плуга. Точка зносу корпусу SpeedBlade навіть на високих швидкостях лежить на збільшених грудах відвалу, а не в зоні смугового або цільного корпусу. Тобто, працюючи з плугом Tyrok на високих швидкостях, передусім у разі зносу потрібно замінити лише груди відвалу. Це скорочує надзвичайно високі витрати на знос, як порівняти з іншими конструкціями.

Ще одна деталь з великим ефектом: накладка перекриває полотно лемеша, а лінія стику прихована під кріпленням накладки. Завдяки такому продуманому поєднанню, це запобігає накопиченню рослинних решток. Крім того, відкритий корпус, завдяки своїй формі, запобігає накопиченню землі під ним. Водночас витримується максимально низька тягова потреба плуга.

Корпус плуга SpeedBlade має надзвичайно великі груди відвалу. Накладка перекриває полотно лемешів, лінія стику прихована під кріпленням накладки

Унікальна технологія загартування ©plus, завдяки додатковому використанню вуглецю, створює основу для досягнення найвищої якості у виробництві деталей, що зношуються. Завдяки цій технології, до прикладу, досягається дуже висока міцність передньої частини відвалу та гладка поверхня деталі, що забезпечує довший термін служби. Задня частина залишається відносно м’якою і, тим самим, надзвичайно стійкою і ударостійкою.

Серед корпусів SpeedBlade можна вибрати різні смугові та цільні варіанти, залежно від потреб та особливостей ґрунтів. Продумана форма корпусу в поєднанні з перевагами технології загартування ©plus забезпечують низьку тягову потребу та витрату пального. Для важких умов експлуатації можна опційно замовити також HD-варіант накладки або обертові змінні накладки для скорочення часу на підготовчі роботи та зменшення зносу.

Широке розчищення борозни є ще однією перевагою корпусу SpeedBlade, особливо сьогодні, коли все частіше використовують широкі шини на тракторах.

Реальна, безкомпромісна стійкість

Завдяки масивній прямокутній трубі рами з високоміцної сталі розміром 200x150x10 мм Tyrok має надзвичайну стійкість. Ключовою перевагою, на відміну від неміцно розташованої рами, є труба рами, яка не деформується під час роботи навіть у разі високих навантажень. Плуг забезпечує рівномірну глибину обробітку по всій довжині та ширині захвату.

Крім того, Tyrok оснащений новою системою SmartTurn: на розворотній смузі швидкий маневр розвороту незадовго до завершення, завдяки гідравліці, сповільнюється вдвічі. Це призводить до щадного ефекту демпфування під час витягування циліндра. Не потрібно жодних компромісів щодо швидкості – за 9 секунд розворот завершено.

Для інтенсивних умов експлуатації опційно виробник поставляє гідравлічний запобіжний механізм, який забезпечує плавну та щадну роботу. За допомогою гідроциліндрів корпус плуга плавно та дбайливо повертається у вихідне положення. Тиск спрацьовування знижується зі зростанням висоти підйому. Зусилля спрацювання до 2000 кг можна безступінчато регулювати залежно від умов експлуатації, централізовано або автономно, для кожного корпусу окремо.

Безпечне, комфортне і точне налаштування для ідеальної якості роботи

Тyrok серійно оснащений механічним регулюванням ширини захвату. Опційно ширину захвату можна зручно, з кабіни трактора, гідравлічно і безступінчато регулювати відповідно до актуальних умов. Важливою перевагою для комфорту та точності в роботі є нова, автоматична система адаптації першої борозни AutoAdapt. На плугах Tyrok зі змінним регулюванням ширини зрізу під час зміни загальної ширини захвату відбувається також автоматичне гідравлічне регулювання першої борозни. Завдяки цьому можна швидко та надійно врахувати зміни ґрунтових умов (схилів) і провести ідеальну оранку.

Налаштування глибини обробітку здійснюється механічно або гідравлічно за допомогою серійного шасі з ідеальним демпфуванням, яке гасить також сильні коливання. Велике опорно-транспортне колесо гарантує не тільки точне ведення по глибині, але й оптимальний, щадний до ґрунту режим роботи. Крім того, серійна функція гідропневматичного демпфування опорно-транспортного колеса забезпечує максимальний комфорт водіння і безпеку під час транспортування.

За допомогою поворотного на 180° кронштейна на плугу Tyrok можна налаштувати оптимальну тягову траєкторію. Завдяки зменшенню косого вектора тяги створюються умови для зниження тягової потреби і витрати пального. Виробник пропонує різні варіанти зчіпки – кронштейн працює максимально гнучко. Опційно плуг можна додатково оснастити підсилювачем тягово-зчіпних властивостей для зниження пробуксовки. Додатковий гідроциліндр переносить навантаження на задню вісь трактора, що дозволяє збільшити тягове зусилля до максимуму і ще більше зменшити витрату пального.

Всіма гідравлічними функціями можна комфортно керувати у кілька прийомів, у передній частині, та за допомогою кронштейна на центрі налаштувань SmartCenter.

Повне оснащення для абсолютної ефективності

За допомогою додаткових інструментів новий напівпричіпний оборотний плуг Tyrok можна універсально використовувати за будь-яких умов експлуатації. Зокрема, виробник пропонує різні передплужники або зрізувачі для заробки великої кількості органічної маси. Для забезпечення оптимального ведення плуга на схилах, на лемешах можна закріпити додаткові кожухи.

Для одночасного зворотного ущільнення Amazone пропонує плуг Tyrok 400 з поворотним кронштейном для роботи з пакером.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram