AMAZONE відновлює планове постачання сільгосптехніки в Україну

Вже наприкінці березня компанія «Амазоне-Україна» розпочала поступове відновлення планового постачання техніки до України, аби виконати свої зобов’язання перед партнерами та забезпечити агровиробників до посівної усім необхідним. Водночас компанія продовжує активно допомагати ЗСУ та адресною допомогою переселенцям та українцям в окупації.

— Від початку посівної кампанії ми, у межах наших можливостей, намагаємося відновити всі процеси, особливо постачання техніки та запчастин до України, та налагодити діяльність всередині компанії, — розповів Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна.На жаль, ми не можемо забезпечити на 100% запчастинами наших партнерів, все-таки є певні затримки з доставкою із заводу. Однак наш склад в Україні працює і все, що є в наявності, оперативно надсилаємо нашим дилерам.

Крім того, для оперативного вирішення питань щодо налаштування техніки та сервісної підтримки ДП «Амазоне-Україна» відкрила для клієнтів та партнерів гарячу телефонну лінію: + 38 (050) 390 16 50. Всіх, хто потребує консультації з експлуатації, налаштування техніки чи інших критично важливих питань, запрошують звертатися за цим номером телефону – сервісні спеціалісти намагатимуться якомога оперативніше допомогти.

Колектив ДП «Амазоне-Україна» за підтримки німецьких колег продовжує займатися волонтерською діяльністю, допомагаючи Збройним Силам України, а також переселенцям та людям, які перебувають на окупованих територіях, надаючи адресну підтримку, адже в нашій єдності – сила!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram