Попри складні умови, зумовлені пандемією, компанії Amazone вдалося торік планомірно реалізувати важливі інвестиційні проєкти. Продовжується робота в цьому напрямі й у 2021 році. Про це повідомляє пресофіс компанії.

Крім того, Amazone незмінно дотримується планів щодо вдосконалення асортименту продукції. Саме тому продукція Amazone впевнено задовольняє попит на точне землеробство, який постійно зростає, безліччю інноваційних рішень.

Приміром, техніка для внесення добрив оснащена радарною системою поперечного розподілу ArgusTwin, яка контролює вплив факторів рельєфу і властивостей добрив, а також автоматично оптимізує їх розподіл. Додатково за допомогою системи WindControl можна нівелювати вплив вітру на якість розподілу. Таким чином ці системи дозволяють фермерам запобігти надмірного або недостатнього внесення добрив.

Технології точного землеробства мають не менш успішне застосування також в галузі захисту рослин. За допомогою електричного пофорсункового відключення AmaSelect в комбінації з автоматичним посекційним включенням GPS-Switch можливий контроль секцій до 50 см. Це дозволяє уникнути до 85% перекриття на клинах або на розворотній смузі і зекономити до 10% засобів захисту рослин.

Вся лінійка знарядь для обробітку ґрунту, включаючи модельний ряд плугів, продемонструвала вражаюче зростання продажів. Те ж стосується і високопродуктивної посівної техніки для різних технологій. До слова, у точному висіві Amazone демонструє високий рівень точності та швидкості з новою сівалкою Precea.

Позитивну динаміку відзначено також серед просапної техніки Schmotzer, що належить групі Amazone з 2019 року. Механічна техніка для захисту рослин набуває все більшого значення завдяки високоточним камерам, технології GPS і системам контролю, які позитивно впливають на підвищення продуктивності.

До речі, з червня 2020 року Amazone реалізовує, серед іншого, довгостроковий експериментальний проєкт із землеробства з використанням просапних знарядь Schmotzer на новій дослідної ферми у Вамберген. Під назвою Controlled Row Farming (CRF) представлена ​​абсолютно нова система землеробства, при якій кожен посів та обробка здійснюються тільки по чітко зафіксованих технологічних коліях.

Метою Amazone є інтенсифікація подальшого розвитку сучасних технологій точного землеробства задля захисту клімату, природи і навколишнього середовища, а також забезпечення максимально високих доходів і зниження витрат. Суттєвим аспектом при цьому є цифровізація та об’єднання в єдину мережу всіх виробничих процесів.

— Amazone 4.0 — ключове поняття, що характеризує наш внесок в галузі програмного забезпечення, електроніки і систем контролю для більшої точності, комфорту в управлінні, — зазначають власники компанії Крістіан Драйер та доктор Юстус Драйер. — Наша сила — це наше власне ноу-хау в галузі електроніки, представлене у вигляді досвідченої команди розробників, яка також самостійно розробляє програмне забезпечення.

Те, що Amazone зі своєю стратегією розвитку продуктів має попит у фермерів, відображає щорічний імідж-барометр DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство). Нещодавно опубліковане опитування показало, що Amazone, як і раніше, займає 4-е місце і, тим самим, є найкращим виробником сільгосптехніки серед підприємств середніх розмірів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram