“Альфа-Банк Україна” долучився до програми фінансування найбільшого вітчизняного виробника засобів захисту рослин і мікродобрив — компанії UKRAVIT. За умовами програми, аграрії можуть скористатися кредитом від Альфа-Банку Україна на покупку продукції UKRAVIT за ставкою від 0,01% річних з максимально спрощеною процедурою видачі кредиту. Про це інформує прес-служба компанії «Альфа-Банк Україна»

Програма розрахована для аграріїв із земельним банком від 300 га. При сумі фінансування до 5 млн грн заставою по кредиту може виступати виключно майбутній урожай. Відсоткова ставка 0,01% річних діє протягом 6 місяців кредитування, а починаючи з 7-го місяця, ставка становить 19,9% річних. Попереднє рішення про фінансування приймається за 2 дні, а видача кредиту — впродовж 14 робочих днів від дати подання документів.Директор з корпоративного бізнесу “Альфа-Банку Україна” — Олексій Ступак зазначає,  що Альфа-Банк Україна традиційно займає сильні позиції в обслуговуванні великого корпоративного бізнесу в агропромисловому комплексі. Це дозволило банку накопичити глибоку агротехнічну експертизу, стати гнучкішим і оперативніше в прийнятті кредитних рішень.

— Ми прийняли стратегічне для себе рішення в роботі з клієнтами АПК: підтримка малого і середнього агробізнесу — основний фокус на найближчі роки. Гнучкість, оперативність, простота — те, що потрібно малим і середнім фермерам, і реалізація партнерської програми з UKRAVIT є одним із кроків у розвитку даного напрямку. Для наших клієнтів ми пропонуємо привабливі фінансові умови кредитування і максимально спрощену процедуру фінансування, — наголосив Олексій Ступак.

Олександр Ільїн, фінансовий директор UKRAVIT, акцентував увагу, що робота з фінансовими інститутами в комплексі привабливіше, ніж товарне кредитування.

— Запускаючи UKRAVIT Finance, ми дбали, в першу чергу, про преференції для наших клієнтів, які отримують прозорі, максимально лояльні умови. Ми постійно вдосконалюємо UKRAVIT Finance для зручності наших клієнтів. Тому залучаємо фінансові установи, які мають експертизу в роботі з агросектором, готові бути швидкими та гнучкими у прийнятті рішень, мають розгалужену мережу відділень в Україні. Одним з таких партнерів став Альфа-Банк Україна, — зауважив Олександр Ільїн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram