АГРОТРЕЙД виконав план заготівлі елеваторів на 73%

elevator_grain save
Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-14
Група АГРОТРЕЙД виконала план заготівлі елеваторів на 73%. Як повідомила GrowHow пресслужба компанії, станом на початок лютого елеватори агрохолдингу прийняли 360 тисяч тонн зерна.

Зокрема, план компанії по заготівлі ранніх зернових (пшениця, ріпак, жито, ячмінь та гірчиця) виконаний на 111%. Заготівля соняшника та сої виконана на 75%, а кукурудзи — майже на 50%. Зараз у АГРОТРЕЙД триває заготівля кукурудзи.

— Цього року аграрії працюють в надскладних умовах. Окрім наслідків війни, які призвели до труднощів з експортом, а через це й браку елеваторних потужностей по країні, ситуацію ускладнила погода. Спочатку вона позначилась на якості соняшника, а тепер впливає на строки збору кукурудзи. До цього додалась й енергетична криза. Через відключення світла сушарки не справлялися з обсягами роботи, — сказав директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона.

Він додав, що навіть за таких умов компанія доклала всіх зусиль, щоб отримати максимально можливі результати. Зокрема, забезпечила генераторами елеватори в тих регіонах, де це було найбільш необхідно.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram