Сотня агровиробників Харківщини, Сумщини, Луганщини та інших областей зібрались на запрошення компанії «Амазоне-Україна» та ТОВ «Агротехсоюз» на інноваційну подію — Агропікнік Amazone. Харків 2021.  
Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП “Амазоне-Україна” (ліворуч) та Іван Дергалюк,  директор ТОВ “Агротехсоюз”

Невимушена святкова атмосфера, смачна їжа, запальна музика та відверті розмови про інновації Amazone, точне землеробство та інше з представниками компанії — усе це разом зробило свято унікальним на ринку!

Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП “Амазоне-Україна”

— Цього року компанія «Амазоне-Україна» вперше організувала подію у такому форматі — Агропікнік. Дебютували ми у партнерстві з нашим дилером ТОВ «Агротехсоюз» на Харківщині. Основна мета наших заходів — це живе спілкування, обмін досвідом у неформальній атмосфері. Ми говорили про точне землеробство, показали агровиробникам усі новітні розробки Amazone та створили умови, аби наші гості змогли відпочити, — прокоментував Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна».

Урочиста атмосфера відкривалась перед гостями вже відразу при вході: усіх зустрічали чарівні амазонки, які й здійснювали реєстрацію. Кожен учасник отримав сувенірні подарунки та брендовані футболки.

Радісні обійми, усмішки — саме така атмосфера панувала під час Агропікнік Amazone.

Іван Дергалюк, директор ТОВ “Агротехсоюз”

— Ми підтримали наших партнерів — ДП «Амазоне-Україна», з якими ми цього року вперше почали співпрацювати, в ідеї організувати для агровиробників Харківщини — затишне цікаве свято Агропікнік Amazone. Адже ми заводоволені співпрацею з ДП «Амазоне-Україна» так само як і наші партнери — фермери, сервісна служба. Відчувається, що Amazone — це німецьке сімейне підприємство зі своїми багатолітніми традиціями, чітким баченням майбутнього. Ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб стати надійним партнером Amazone у Харківській області, — розповів Іван Дергалюк, директор ТОВ «Агротехсоюз».

Урочисте відкриття Агропікнік Amazone. Харків 2021 організатори розпочали із представлення історії Amazone, яка вже має близько 140 років. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник техніки для сільського господарства, в основі діяльності якої — постійна розробка та впровадження в агровиробництво інновацій, технологій, які не тільки дозволяють ефективніше працювати, а й суттєво економити ресурси та зберігати навколишнє середовище.

NB: Впродовж останніх років під час розробки та впровадження на ринок нових продуктів компанія Amazone дотримується концепції 3С — філософії скорочення витрат. Продукція Amazone дозволяє фермерам усього світу отримувати гарантований результат, знижуючи витрати та зберігаючи навколишнє середовище.

Сьогодні Amazone складається із 10 заводів, де працюють 1900 співробітників. У 2020 році оборот компанії склав 500 млн євро, адже понад 70% продукції експортується у 80 країн світу.

Агропікнік Amazone відвідали близько 100 директорів агропідприємств, фермерів та інших представників агробізнесу

Після презентації на тему точного землеробства та ефективного внесення добрив, яку провів Дмитро Давиденко та яка викликала живе зацікавлення учасників події, гостям свята презентували справжнє шоу техніки.

Вражаючі можливості стабілізації штанги навіть на перешкодах продемонстрував самохідний обприскувач Pantera. Це було справжнє шоу: Дмитро Давиденко після презентації обприскувача встановив на його 36-метрову штангу склянку з томатним соком. Гості завмерли, активно знімали на смартфони, поки Pantera долала на швидкості перешкоди. Дійсно захоплює те, що за п’ятихвилинний показ — не пролилось жодної краплі!

— Цим експериментом ми хотіли б показати, наскільки стабільно поводиться штанга, попри усі нерівності рельєфу. Штанга в будь-яких умовах тримає однакову відстань відносно поверхні, яку налаштовує попередньо оператор. А тандемне шасі з гідропневматичною підвіскою забезпечує спокійне горизонтальне положення штанги, — прокоментував Дмитро Давиденко.

Сергій Іванов, регіональний представник ДП “Амазоне-Україна”, консультує агровиробників з Луганщини

Впродовж усієї події довкола сервісного центру ТОВ “Агротехсоюз” були представлені різноманітні зразки техніки Amazone: сівалки, культиватор, розподільники добрив. Весь день представники ДП “Амазоне-Україна” та ТОВ “Агротехсоюз” активно проводили консультації.

Євген Третьяков, генеральний директор ПАОП «Промінь»

— Ми не вперше зустрічаємось з компанією Amazone. Адже були їхніми частими гостями у Німеччині, їздили на завод. Сьогоднішній захід він по-новому демонструє, що для нас як фермерів є дуже важливе спілкування. Адже це цінно бути в діалозі та мати можливість зустрітись, аби у такій неймовірній атмосфері обмінюватись досвідом. Земля у нас однакова, люди однакові, а підходи — різні. Тому Amazone дає нам можливість ці підходи скласти та отримати усім відмінний результат, — розповів Євген Третьяков, генеральний директор ПАОП «Промінь».

Родзинкою свята став розіграш цінних призів: сертифікатів на знижку 5% та 5000€ на купівлю техніки Amazone. Зокрема, 5000 € знижки виграв Вадим Лохман, головний інженер ТОВ «Карат-Агро», Золочівський район, Харківська обл.:

Вадим Лохман, головний інженер ТОВ “Карат-Агро” виграв 5000 € знижки на техніку Amazone

— Ми з технікою Amazone добре знайомі. Маємо в себе розподільники добрив. Для мене стало несподіванкою — виграш у 5000 €. Моя вдача однозначно потішить директора, адже знижки для нас це завжди приємно. А ще й на таку суму. Щодо самого свята — то одразу скажу — формат супер, атмосфера, організація – все на найвищому рівні!, — прокоментував Вадим Лохман.

Знижку 5% виграв Владислав Бутенко, директор агропідприємства ПСП “Нове життя”, що на Харківщині. Агропідприємство обробляє 5000 га землі, вирощують — зернові та технічні культури.

Владислав Бутенко, директор агропідприємства ПСП “Нове життя”

— Amazone добре знаємо, маємо їхні розподільники добрив. Техніка надійна. На днях будуть нам відвантажувати якраз сівалку Amazone, плануємо придбати також культиватор Catros. — розповів Владислав Бутенко. — Чесно кажучи, не очікував, що знижку виграю саме я. Дуже приємно вражений. Подія теж сподобалась — дуже цікаво все організовано.

І це правда. Під час Агропікніка  Amazone гостей розважав запальний гурт “Dance Band”, вражав надлюдськими вміннями фокусник Віталій Шевченко, у вільному доступі для гостей свята були зони для стрільби з лука та арбалету.

Другий Агропікнік Amazone в цьому році відбудеться на Хмельниччині у партнерстві “Амазоне-Україна” з ТОВ “Компанія ЛАН”. Запрошуємо усіх до участі в Агропікнік Amazone!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram