Аграрій, працівник Strube Ukraine, Андрій Орел отримав Хрест бойових заслуг від Президента

Агроном-консультант компанії Strube Ukraine GmbH Андрій Орел отримав Хрест бойових заслуг від Президента України з нагоди Дня Незалежності України. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу Президента.

Андрій Орел має звання молодшого лейтенанта ЗСУ. Він з квітня 2022 року бере участь у відбитті збройної агресії росії. Виконував бойові завдання в Сєвєродонецькому районі на Луганщині, у складі підрозділу знищив техніку та живу силу противника.

В Офісі Президента України зазначили, що Андрій Орел створив ефективну систему оборони та вогневого ураження противника, унаслідок чого ворог зазнав значних втрат у техніці та озброєнні. Завдяки цьому підрозділи ЗСУ змогли утримати визначені позиції та не допустили просування ворожих сил. Під ворожим артилерійським обстрілом він зазнав важкого поранення.

— Колектив Strube Ukraine GmbH вітає колегу з високою нагородою, яку він отримав до Дня Незалежності. Ти наша гордість!!! Безмежно вдячні тобі та всім нашим воїнам за можливість продовжувати працювати, творити, а головне жити, — привітав колегу з високою нагородою колектив компанії на сторінці у фейсбуці.

Ми приєднуємося до вітань усією редакцією GrowHow.in.ua. Пишаємося нашими аграріями, які з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну є одними з найактивніших у боротьбі з ворогом. Адже мають у цій війні подвійний обов’язок — і професійний, щоб забезпечити країну продовольством та фінансовими надходженнями, і громадянський, щоб захистити свою країну від ворога.

Додамо, що Хрест бойових заслуг — це відзнака Президента України для військовослужбавців ЗСУ та інших законних військових формувань за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення зі супротивником; видатні успіхи в управлінні військами (силами) під час ведення воєнних (бойових) дій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram