Agricom Group запустила комплекс для очищення та сушіння зерна в Житомирській області

На початку вересня 2021 року на території Житомирського кластера (с. Сербо-Слобідка, Ємільчанський район) агрохолдингу Agricom Group був запущений зерносушильний комплекс.

Потужності комплексу мають наступні характеристики: сушіння зернових культур до 400 тонн/добу, сушіння олійних культур ­ до 300 тонн/добу. Очищення зернових культур до 100 тонн/добу, очищення олійних культур до 50 тонн/добу. Одночасне зберігання вологого зерна складає до 300 тонн. Одночасне складське зберігання до 1000 тонн.

Ідея побудови комплексу виникла під час зернозбиральної кампанії 2020 року, коли був зібраний значний врожай кукурудзи. На той момент виробнича потужність бази Житомирського кластера не була розрахована на таку рекордну врожайність, і навіть виникла необхідність залучення сторонніх організацій для виконання робіт із сушіння зерна, розповів Сергій Лисак, керівник Житомирського кластера Agricom Group.

Як повідомили в компанії, комплекс створений виключно для власних потреб по очищенню та сушінню зерна. Проте, попередньо розглядались варіанти збільшення потужності одночасного зберігання та збільшення об’єму сушіння.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram