Редакція GrowHow.in.ua 2023-10-25Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) схвалила п’ять нових проєктів в Україні загальною вартістю понад $380 млн для підтримки продовольчої безпеки, малого бізнесу, системи охорони здоров’я та міжнародної торгівлі. Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінекономіки.
Зокрема, DFC виділила $250 млн для підтримки зусиль українських птахівників і виробників зерна щодо пом’якшення наслідків війни росії проти України.
DFC також оголосила про укладення двох окремих угод на загальну суму $60 млн з українськими банками щодо мобілізації капіталу для сталої підтримки малого та середнього бізнесу шляхом полегшення їхнього доступу до фінансування в Україні.
USAID підтримуватиме кожну з цих транзакцій технічною допомогою. Мікропідприємства, а також малий і середній бізнес матимуть можливість отримати фінансування в банках з пом’якшеними вимогами, оскільки гарантії DFC використовуватимуться для доповнення застави позичальників.
Читайте також: В Україні стартує проєкт з юридичної підтримки агропідприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій
Четвертий проєкт стосується гарантій у розмірі $50 млн, які надаються для Глобальної програми фінансування торгівлі Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка розширила доступ українських банків до фінансування міжнародної торгівлі. Цей проєкт підтримує критичні потоки як імпорту, так і експорту для українських компаній.
DFC також оголосила, що надає $25 млн страхування від політичних ризиків для Superhumans Center — некомерційного центру, який працює у сфері протезування та реабілітації людей, поранених під час війни в Україні.
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram






