Виторг від експорту українського морозива зріс на 64%

Редакція GrowHow.in.ua   2023-10-24
За три квартали року українські експортери продали на зовнішні ринки 9 тис. тонн морозива. У грошовому еквіваленті йдеться про майже $29 млн. Про це GrowHow повідомили в Українській асоціації аграрного експорту.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року експорт українського морозива зріс на 42%, а виторг збільшився аж на 64%. Цікаво, що таке збільшення надходжень від морозива відбулося на тлі зменшення на 24% виторгу від закордонного збуту молокопродуктів загалом.

У цьому сегменті лише морозиво та сири показали приріст (сири — на 9%), тоді як за іншими продуктами надходження від експорту знизилися: продає за кордон сухого та згущеного молока приніс на 26% менше, масла і молочних паст — на 41% менше.

Детальніше про структуру українського експорту та надходження від нього за галузями у січні-вересні — Темпи приросту українського агропродовольчого експорту відчутно падають.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram