Компанія DuPont Pioneer оголосила про додаткові інвестиції близько $ 5 млн у своє сучасне виробництво насіння, розташоване в с. Стасі, що на Полтавщині.

Як йдеться у повідомленні компанії, ці інвестиції допоможуть задовольнити попит, який постійно зростає, на насіння соняшнику Pioneer® серед українських фермерів.

— Сьогодні ми святкуємо наступний крок у відносинах між Pioneer і Україною. Наш підхід полягає в тому, щоб інвестувати в Україну в інтересах українського сільського господарства з метою розкриття його повного потенціалу, — зазначив керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPontTM в Центральній і Східній Європі Ігор Тесленко.

Як відзначають в компанії, завод в с.Стасі є прикладом найсучасніших технологій насіннєвого виробництва. Тривалі інвестиції в розширення комплексу чітко демонструють прихильність Pioneer підтримувати українське сільське господарство і постачати високоякісне насіння бренду Pioneer® фермерам по всій країні.

– Я пишаюся тим, що інвестиції DuPont Pioneer в цей об’єкт тривають, незважаючи на виклики, з якими стикається Україна. Це допоможе нам значно збільшити виробництво соняшнику і виконати амбітне завдання з розширення нашої присутності на українському ринку, — повідомив Тесленко.

Отож, $ 5 млн — це інвестиції, які вкладені у будівництво нової лінії з виробництва соняшнику. Таким чином загальні інвестиції в комплекс в с.Стасі становлять понад $ 55 млн.