Редакція GrowHow.in.ua 2023-04-21Після Великодня закупівельні ціни на свинину в Україні продовжили зростати. Про це GrowHow повідомили аналітики асоціації «Свинарі України» (АСУ) за результатами щотижневого моніторингу.
Як зазначили у пресслужбі АСУ, передвеликодні торги завершилися підвищенням цін закупівлі на свиней забійних кондицій. Це пов’язують зі скромнішою внутрішньою пропозицією, яка продовжує підживлювати котирування.
Більшість товарних партій цього тижня закуповували по 81-83 грн/кг. Середня ціна зупинилася на рівні 82,1 грн/кг, додавши 2,5% до минулотижневої позначки. При цьому у центральних та західних регіонах ціни переважно тяжіли до середнього показника, а на сході — сягали 84-85 грн/кг через нестачу живця.
Представники м’ясопереробної галузі відзначили послаблення реалізації порівняно з передсвятковими тижнем, але зауважили, що продажі наразі не нижчі за середній рівень.
Читайте також: Названо найактивніших виробників свинини в Україні
Водночас оператори підкреслюють, що пропозиція свинини після свят обмежена. Виробники мають менші партії до продажу, а також середня забійна вага тварин часто поступається звичній кондиції. Проте окремі виробники ще до Великодня зазначали, що висока активність заготівельників змусила декого з них реалізувати тварин раніше планового терміну та, відповідно, меншою вагою.
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram







