Редакція GrowHow.in.ua 2024-08-30У першому півріччі поточного року серед великих та середніх підприємств найбільше зростання прибутку зафіксовано у сільському господарстві. Найбільше збитків — у секторі розваг. Про це GrowHow повідомила Державна служба статистики.
Так, найбільше прибуток до оподаткування порівняно з січнем-червнем минулого року зріс у сільському, рибному та лісовому господарстві — 502%. На другому місці — освітня галузь — 498%. Прибуток підприємств професійної, наукової та технічної діяльності зріс на 369%; будівництва — 103%.
Найбільше зростання збитків зафіксовано у мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку — 951%, тимчасовому розміщенні та організації харчування — 179%, інформації та телекомунікації — 89%.
Загалом прибуток українських великих та середніх підприємств зріс на 49,7% у першій половині 2024 року порівняно з січнем-червнем минулого року — до 619,6 млрд грн. Збитки підприємств зросли на 10,6% у річному вираженні — до 128,4 млрд грн. Частка збиткових підприємств за січень-червень 2024 р. становила 25,7% (за січень-червень 2023 р. — 25,5%).
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram








