ТОВ «Перший органічний розсадник», яке спеціалізується на вирощуванні товарних ягід малини (ТМ Organic Garden) розширило асортимент продукції органічними салатами. Поки що під зеленні культури відведено 1 га, але наступного року площу розширять у 5 разів. Про це у коментарі AgroTimes розповів засновник і керівник господарства Андрій Калиняк.

В асортименті підприємства листковий зелений салат, червоний, Айсберг, Фрізе, Ромен. Салати висівають конвеєром, орієнтуючись на те, коли планують отримати продукцію.



— Ми вже постачаємо продукцію в супермаркети Львова, і надходить вона до замовників охолодженою до 4–5 °C. Маємо власну камеру охолодження та автомобіль-рефрижератор, в якому можна охолоджувати продукцію прямо на полі, — сказав Андрій Калиняк.

За словами підприємця, працювати із торговельними мережами не просто. Але партнери багато чого прощають, оскільки «Перший органічний розсадник» — перше органічне господарство у регіоні, яке вирощує салати на промисловому рівні.

— Партнери із розумінням ставляться до того, що наша продукція є органічною, потребує особливих умов зберігання та швидкої реалізації, — зауважив Андрій Калиняк.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram