Нічого нового: рейдери діяли «за класикою жанру»

У новому році рейдери не видумували нічого нового, схема діє та ж, за якою минулого року вдалось захопити не одне агропідприємство.

17 січня Олександр Чубенко, який володіє двома агропідприємствами ТОВ «Агротіс» і ТОВ «Агротіс Плюс» у Приазовському районі, що мають в обробітку в цілому близько 9 тис. га, не зміг оплатити податки. Під час з’ясування обставин виявилося, що він вже немає жодного стосунку до цих агропідприємств.

Информация о рейдерстве от первого лица #СтопРейдерству #аграрнапартія #аграрії #недамовкрастиземлю

Опубліковано Федором Мальцевим 20 січня 2018 р.

Олександр Чубенко розповідає колегам, як розвивались події.
Джерело: Відео зі сторінки Facebook Федора Мальцева

Таким чином, рейдери через внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесли відповідні записи, згідно з якими Олександра Чубенка було виключено зі складу засновників і звільнено з посади директора зазначених підприємств.

Біда об’єднала усіх: запорізькі фермери вирішили створити підрозділ Аграрної самооборони

Ця ситуація сколихнула усе аграрне товариство Запорізької області. Відтак, колеги відразу підтримали Олександра Чубенка. Однак,19 січня події почали розгортатись гостріше: Олександру Чубенку стало відомо, що готується збройне захоплення його агропідприємств силами так званих «тітушок».

— Сьогодні зранку директор ТОВ «Агротіс» і «Агротіс Плюс» Олександр Чубенко, який нещодавно постраждав від рейдерської атаки, повідомив профільні громадські організації, що готується силове захоплення його підприємств, — повідомив на своїй сторінці у Facebook Анатолій Тиховод, директор ТОВ «Агрофірма Ольвія». — Колеги з усієї області відгукнулись і висловили готовність у кількості до 500 осіб виїхати на допомогу. Навіть, коли ми отримали інформацію, що завдяки професійним і злагодженим діям Запорізької поліції (кер. Олег Золотоноша) та Приазовсько райвідділу (кер. Віктор Міженін), озброєні «тітушки» затримані у м. Мелітополь, багато аграріїв відмовились повертатися додому і наполягли на візит до Степанівки 1-ої, щоб з перших уст почути неупереджену інформацію про злочин. Приїхали більш як 200 чоловік — одноосібники і фермери, у яких від 20 до 200 га землі, керівники і працівники середніх підприємств, що обробляють від 500 до 7000 га землі. Біда об’єднала всіх. Прийняли одноголосне рішення про створення Аграрної самооборони у нашій області за прикладом наших Кіровоградських колег.

Аграриям понадобилось максимум 2 часа, чтоб собраться на помощь! И это в гололед! …. Не шутите с аграриями!!!

Опубліковано Федором Мальцевим 19 січня 2018 р.

Менше як за 1,5 години на допомогу колегам прибуло близько 200 запорізьких аграріїв. Зібравшись, одноголосно вирішили створити Аграрну самооборону за прикладо агровиробників з Кіровоградської області.
Джерело: Відео зі сторінки Facebook Федора Мальцева

Аграрна самооборона відреагувала миттєво: до Запорізької області прибули кіровоградські колеги на чолі з головою Аграрної самооборони України Юрієм Крутько.

Наразі прокуратура за цим фактом розпочала розслідування, аграрії сподіваються, що незабаром агропідприємства повернуться до законних власників.